WebYar

src='http://parstools.com/events
» استقبال سرد خبرنگاران ازجشنشان! ( شنبه 17 اسفند 1392 )
» قدردانی و سپاسگزاری از آقای محمدعلی اینانلو ( چهارشنبه 16 بهمن 1392 )
» شهردار شاهرود 4 کارمند شهرداری را بعلت فساد مالی از کار برکنار کرد ( چهارشنبه 9 بهمن 1392 )
» سایت شباب کانون بسیج هنرمندان شاهرود رتبه دوم کشور را کسب کرد ( چهارشنبه 9 بهمن 1392 )
» دکتر جلالی : شاهرود بهترین منطقه برای انتقال پایتخت می باشد ( یکشنبه 6 بهمن 1392 )
» تصاویری زیبا و دیدنی از نماد استان جدید ( یکشنبه 6 بهمن 1392 )
» تجمع و اعتراض لابی ها و گروههای فشار مرکز استان به سخنان دکتر جلالی ( پنجشنبه 3 بهمن 1392 )
» دکتر جلالی در برنامه شب آفتابی از تشکیل استان شاهوار دفاع کرد ( پنجشنبه 3 بهمن 1392 )
» مطلب ثابت-- ما زنده به آنیم که آرام نگیریم/موجیم که آسودگی ما عدم ماست ( جمعه 27 دی 1392 )
» جشن میگیریم با هم چهل سالگی دانشگاه شاهرود را!! ( پنجشنبه 26 دی 1392 )
» دیدار بزرگان ومعتمدین شاهرود با آیت الله اشرفی ( یکشنبه 22 دی 1392 )
» مردم شریف بسطام، از ماست که بر ماست......... ( پنجشنبه 19 دی 1392 )
» صرفا جهت اطلاع استاندار! ( شنبه 7 دی 1392 )
» پایتخت، از شرق به استان شاهوار محدود می شود ( پنجشنبه 5 دی 1392 )
» سرنوشت نامعلوم ورزشگاه 15 هزار نفری شاهرود ( سه شنبه 3 دی 1392 )

اعتراض گسترده مردم مهدیشهر به تجزیه شهرستانهزاران تن از مردم مهدیشهر (سنگسر) شبانگاه جمعه با برپایی تظاهرات آرام و مسالمت آمیز ، اعتراض خود را به مصوبه تجزیه شهرستان مهدیشهر اعلام کردند. تظاهرکنندگان که در پیشاپیش آنان امام جمعه موقت مهدیشهر، تنی چند از اعضای شورای اسلامی دوره سوم، منتخبین شورای اسلامی دوره چهارم و معتمدین شهر نیز حضور داشتند، با سر دادن ندای ا… اکبر و شعار “ما ذوالفقار حیدریم فداییان رهبریم”، “مهدیشهری می میرد ذلت نمی پذیرد” ، “تجزیه شهرستان کار منافقین است”، “تجزیه شهرستان محال است محال است”، خواستار لغو مصوبه تجزیه شهرستان مهدیشهر شدند.


ادامه مطلب...

نامه سر گشاده جمعی از مردم شهرستان شاهرود به رئیس جمهور منتخبنامه سر گشاده جمعی از مردم شهرستان شاهرود

به رئیس جمهور منتخب جناب آقای دکتر حسن روحانی

بسمه تعالی

مقام معظم رهبری: اینجا (شاهرود) منطقه‌ی عالِم خیز است؛ منطقه‌ى معلمان دین و اخلاق.

محضر مبارک رئیس جمهور منتخب حضرت حجت الإسلام والمسلمین دکتر حسن روحانی


ادامه مطلب...

شاهرود:میزبان مسابقات بین المللی رالیزحمتی علت انتخاب شهرستان شاهرود جهت میزبانی این مسابقات را موقعیت جغرافیایی آن عنوان کرد و گفت: داشتن مناطق زیبای جنگلی، کوهستانی و کویر باعث این انتخاب شده است.


ادامه مطلب...

هم استانی شاهواری من
استان شاهوار آرزویی بزرگ ولی دست یافتنی است كه اگر مردم شهرستان شاهرود ومیامی آن را باور كنند در آینده ای نه چندان دور در روی نقشه پهناور كشورمان نامش نقش خواهد بست.
استان شاهوار تشكیل می شود اگر بزرگان شهر حق بزرگی را كه به اعتبار همین مردم به دست آورده اند ادا كنند وبا تشكیل جلساتی روند اجرایی آن را پیگیری كنند.
استان ما شكل خواهد گرفت اگر مردم ما بخواهند وهریك قدمی كوچك برای آن بردارند.
ما خواهان هیچگونه تجمعی نمی باشیم ، ما خواستار خدشه وارد كردن به امنیت نمی باشیم ، ما معتقدیم  استان شاهوار فقط در سایه مدیریت صحیح و رفتاری مدبرانه شكل خواهد گرفت پس به آن پایبند خواهیم بود واز هیچ تلاشی برای تشكیل استان شاهوار دریغ نخواهیم كرد چرا كه می دانیم رشد وتوسعه این منطقه فقط با آن امكان پذیر خواهد بود.
پس در اولین قدم از تمام مردم شهرستانهای شاهرود ومیامی می خواهیم از تاریخ 1/5/92 تا 15/5/92 با ارسال نامه ای با این مضمون كه« ما خواهان پیگیری تشكیل استان شاهوار می باشیم» به دفتر دكتر كاظم جلالی به آدرس شاهرود- خیابان 17 شهریور – دفتردكتر كاظم جلالی ، به صورت پستی یا حضوری ، دست به دست هم دهیم تا مسئولین بدانند ما تشكیل استان شاهوار را فراموش نكرده ایم.


ادامه مطلب...

یكی به داد برسه!!!(کجاست غیرت شاهرودی)ازقرارمعلوم ماهرچه ازشکاف ایجادشده بین دانشگاه شاهرود وسمنان حرف می زنیم کسی گوش شنوایی ندارد دلیل این بی تفاوتی نداشتن غیرت وحب شاهروداست ،ازاینکه ریاست دانشگاه شاهروداین حب رانداشته باشد خرده ای نمی شود گرفت به هرحال ایشان زاده مازندران هستند وصرف ارائه یک عملکرد خوب درآمار برایشان کافیست اما من ازموثران شاهرودی تعجب می کنم که چرا ساکتند چرا فریادنمی زنند، چه شد که روزگاری دانشگاه شاهروددراستان اول بود الان به این وضعیت رسیده باحدود70رشته کمترازدانشگاه سمنان ودوهزاردانشجوکمتر وفاصله زیاد ایجادشده درحجم فعالیتهای عمرانی بادانشگاه سمنان!این خبررا بخوانید به مطلب پررنگ شده توجه کنید


ادامه مطلب...

فضای شهر بهاری ولی غم انگیز استآیه 153 سوره انعام :
و ان هذا صراطی مستقیما فاتبعوه .............


ترجمه :
و این است راه راست من از آن پیروی کنید و از راههای دیگر که موجب تفرقه شما از راه اوست متابعت نکنید اینست سفارش خداوند به شما شاید پرهیزگار شوید .
پیام آیه :
اتحاد و یکپارچگی و دوری از تفرقه یعنی داشتن تقوای الهی .

قال الامام علی ( علیه السلام) :

صلاح ذات البین أفضل من عامة الصلاة و الصیام.

امام علی ( علیه السلام) فرمود:

اصلاح اختلافها، از تمامی نمازها و روزه ها برتر است.

نهج البلاغه، وصیت .47

 

همشهریان عزیزم-دوستان بزرگوارم

آرمان استان شاهوار، نیاز به اتحاد و انسجام شما دارد.....تا به كی میخواهد ننگ دوری و عدم همدلی را باخود به دوش بكشید.....

به بركت این ماه عزیز، كمی به خود بیایید و تفكر كنید......

به خدا تاریخ از ما به بدی یاد خواهد كرد. در زمانی كه می توانیم همه با هم استان شدن شاهرود را جشن بگیریم، در كنج خانه ها عزلت گزیده ایم. شرم آور است، كه برای احیای حق خود سكوت كرده ایم و نشسته ایم.

آیا هنوز وقت آن نرسیده است كه فریاد استان شاهوار را سر دهیم... شاهرود الان به اندازه یك روستا كوچك شده است و چیزی از آن باقی نمانده و تا زمانی كه به استان نشویم اوضاع به همین منوال خواهد بود.

وقت آن رسیده است كه همانند آرش كماندار،  مرزهای شاهرود را نشانه رویم و با تمام وجود تیر را رها كنیم .

همه با هم

با اتحاد

با یكدلی و یكرنگی
برچسب ها : شاهرود , شاهوار , استان شاهرود , اتحاد , آیه وحدت , ماه رمضان ,


ادامه مطلب...

فرودگاه شاهرودتعطیل است!ازقرارمعلوم بی مهری مسئولان ومردم شاهرود به فرودگاه تمامی ندارد محض اطلاع عزیزان بایدبگویم تقریبا فرودگاه تعطیل شده است وپروازی ازآن انجام نمی شود پدربنده قرار بود باهواپیماازشاهرودبه تهران بیایند دوشنبه مراجعه می کنند برای بلیط که اعلام می کنند پروازچهارشنبه کنسل است برای حمایت ازپروازها برنامه اشان راتا شنبه هفته آینده دوباره تنظیم کردند که شنبه باهواپیما به تهران بیایند که چهارشنبه برا بلیط پیگیری می کنند باخبرمی شوند اولین نفری هستند که بلیط شنبه راگرفتند واحتمال نزدیک به صددرصد پرواز شنبه هم کنسل می شود!من واقعا حرفی برای گفتن ندارم!

 

همایون یاقوتی

شاهوار، قاره کوچک
برچسب ها : شاهرود , شاهوار , فرودگاه , تعطیل , قاره کوچک ,


ادامه مطلب...

چرا تفرقه افکنی............همشهریان عزیز، 15 ماه از انتخابات مجلس شورای اسلامی و انتخاب بزرگ مرد خطه شاهوار به عنوان نماینده می گذرد. در این مدت جناب دکتر تقریبا هر هفته چند برنامه ویژه برای پیگیری مطالبات مردم حوزه خود داشته اند و تلاش شبانه روزی ایشان برای اهداف خطه شاهوار هنوز هم پابرجاست. البته منکر کمرنگ شدن بعضی فعالیت های ایشان نیستیم چرا که قبل از انتخابات وقتی ندای استان شاهوار پشت تریبون مجلس مطرح شد، قلب های مردم بیش ار پیش به سمتشان متمایل شد، اما بعد از پیروزی در انتخابات کمتر از استان شاهوار سخن می گویند. سایتشان هم که به یک خبرگزاری تبدیل شده و از ارتباط گرم ایشان با موکلین خود خبری نیست. دیدارهای چهره به چهره با مردم نیز بسیار کمرنگ تر از قبل شده است. ولی تمام این ها دلیلی بر بیکاری و کم کاری ایشان نیست چرا که ایشان با اینکه رئیس مرکز پژوهش های مجلس هستند ولی همیشه پیگر مسائل شهر بوده و هستند...

از آنجایی که عده ای همیشه قصد تفرقه افکنی بین مردم و مسئولین شاهرود داشته و دارند و سایر فعالیت های دکتر جلالی را نادیده گرفته و فقط بعضی از کم کاری های ایشان را بزرگنمایی می کنند.

ولی تفرقه افکنان بدانند، مردم شاهرود بیدارتر و هوشیارتر از قبل هستند و تمام فعالیت های مسئولین را زیر ذره بین داشته و هر کم کاری صورت بگیرد از آن ها مطالبه خواهند کرد و نیاز به دایه مهربانتر از مادر ندارند.

به گوشه ای از فعالیت های دکتر جلالی طی چند روز گذشته توجه کنید:
برچسب ها : جلالی , کاظم جلالی , استان شاهوار , سایت کاظم جلالی , تفرقه افکنی , همشهری , شاهوار ,


ادامه مطلب...

گروگانگیری یک دختر در شاهرود توسط دو زنگروگانگیران برای آزادی این دختر درخواست 80 میلیون تومان پول نقد کرده بودند که خانواده دختر با هماهنگی ماموران آگاهی چندین بار سر قرار حاضر شده بودند، اما گرونگیران از حضور در قرارها خودداری می کردند که نهایتا در آخرین قرار که عصر دوشنبه 10 تیرماه انجام شد، دختر ربوده شده آزاد و هر دو زن گروگانگیر که اهل شهرستان سبزوار بودند...

ادامه مطلب...

شاهرود، شهر سوختهماحصل تصمیم اتاق فکر مرکز استان امروز این است، نه تنها از نظر کشاورزی برای پیشرفت شاهرود تلاشی نشد، بلکه جلوی رشد صنعت را نیز گرفتند.
برچسب ها : شاهرود , شاهوار , سمنان , استان , شهر سوخته ,


ادامه مطلب...

<