WebYar

src='http://parstools.com/events
» استقبال سرد خبرنگاران ازجشنشان! ( شنبه 17 اسفند 1392 )
» قدردانی و سپاسگزاری از آقای محمدعلی اینانلو ( چهارشنبه 16 بهمن 1392 )
» شهردار شاهرود 4 کارمند شهرداری را بعلت فساد مالی از کار برکنار کرد ( چهارشنبه 9 بهمن 1392 )
» سایت شباب کانون بسیج هنرمندان شاهرود رتبه دوم کشور را کسب کرد ( چهارشنبه 9 بهمن 1392 )
» دکتر جلالی : شاهرود بهترین منطقه برای انتقال پایتخت می باشد ( یکشنبه 6 بهمن 1392 )
» تصاویری زیبا و دیدنی از نماد استان جدید ( یکشنبه 6 بهمن 1392 )
» تجمع و اعتراض لابی ها و گروههای فشار مرکز استان به سخنان دکتر جلالی ( پنجشنبه 3 بهمن 1392 )
» دکتر جلالی در برنامه شب آفتابی از تشکیل استان شاهوار دفاع کرد ( پنجشنبه 3 بهمن 1392 )
» مطلب ثابت-- ما زنده به آنیم که آرام نگیریم/موجیم که آسودگی ما عدم ماست ( جمعه 27 دی 1392 )
» جشن میگیریم با هم چهل سالگی دانشگاه شاهرود را!! ( پنجشنبه 26 دی 1392 )
» دیدار بزرگان ومعتمدین شاهرود با آیت الله اشرفی ( یکشنبه 22 دی 1392 )
» مردم شریف بسطام، از ماست که بر ماست......... ( پنجشنبه 19 دی 1392 )
» صرفا جهت اطلاع استاندار! ( شنبه 7 دی 1392 )
» پایتخت، از شرق به استان شاهوار محدود می شود ( پنجشنبه 5 دی 1392 )
» سرنوشت نامعلوم ورزشگاه 15 هزار نفری شاهرود ( سه شنبه 3 دی 1392 )

نتیجه های تکراری حاصل نسخه های تکراری برای فرودگاه شاهرود + سند +طرح توجیه اقتصادی
بنده بارها درمحافلی که صحبت از رونق فرودگاه شاهرود شدبعلت  وجود برنامه های تکراری و بی هدف برای فرودگاه شاهرود ، ازدست کم گرفتن  این سرمایه  جهت توسعه شاهرود وشهرهای اطراف انتقاد کردم و حتی در دیدار با یکی از مسئولین ارشد شهرستان تنها راه رونق فرودگاه شاهرود را ایجاد خطوط پروازی به شهرهایی که دارای دو جنبه سیاحتی – اقتصادی هستند بیان کردم و بیشتر نیز منظور بنده یکی از  جزایر  کیش و یا قشم بودند .البته این مسئول محترم بدین نکته اکتفا کردند  که خطوط مذکور  در ابتدا باید از سوی دفاتر سیاحتی شهرستان چارتر شود .

طرحی که بنده مد نظر دارم بر پایه صادرات و واردات چمدانی( بار همراه مسافر )می باشد ودر بدترین شرایط 90 درصد کل هزینه های سفر را پوشش می دهد و در مواردی نیز تا 50درصد بیشتر از هزینه های سفر سود عاید افراد مسافر می نماید .


ادامه مطلب...

علی مطهری در قالب" رئیس اصولگرایان همراه هاشمی" به ستاد آقای هاشمی پیوست
شایان ذکر است با توجه به سابقه فکری جناب آقای دکتر علی مطهری که وارث اندیشه‌های والای پدر بزرگوارشان استاد شهیدآیت الله مرتضی مطهری است و مشی آیت‌الله هاشمی رفسنجانی در پرهیز از تخریب در فعالیت‌های انتخاباتی، همه کسانی که تحت این نام در سراسر کشور تبلیغات انتخابات می‌کنند، تاکید می شود از ورود به مباحثی که به هر دلیل باعث تضعیف وحدت مردم ، رقبا، انقلاب اسلامی و دستاوردهای آن می‌شود، پرهیز نمایند.

ادامه مطلب...

دغدغه امروز مردم ایران این نیست که رئیس جمهور شان چه خودرویی سوار میشود

باید تصریح کرد که دغدغه امروز مردم ایران ، این نیست که رئیس جمهور یا وزیر یا استاندارشان چه خودرویی سوار می شود؟ کسی که پژوی 504 قدیمی داشته باشد و تازه ، آن را به نفع فقرا حراج کند ولی چنان سوء مدیریتی داشته باشد که مردم درگیر تنگناهای متعدد اقتصادی شوند و میلیاردها دلار از پول ملت را به باد فنا دهد، هر چند می تواند رئیس جمهور محبوب طیف هایی باشد که در دل گرو لباس های اتو نشده و سفره های نان و پنیر مسوولان دارند ولی حتماً گزینه ای نیست که بتواند گره از کار خلق الله بگشاید. 

مگر نه این است که وظیفه رئیس جمهور مدیریت درست و کارآمد قوه مجریه است نه گرفتن ژست‌های مستضعف‌مآبانه.
 
فراموش نکنیم که ساده زیستی ، اگر تظاهر و ریا نباشد ، حداکثر یک فضیلت فردی است که فقط به خود شخص مربوط می شود و به کار ملت ...

ادامه مطلب...

(تصویر) اخلالگر سخنرانی هاشمی در آغوش رحیم مشایی
"مسعود شفیعی‌کیا" از عوامل اصلی اخلال در سخنرانی 15 خرداد 1385 اکبر هاشمی رفسنجانی در حرم حضرت معصومه (س) در مراسم سخنرانی اسفندیار رحیم مشایی یکی از داوطلبانان کاندیداتوری انتخابات ریاست جمهوری.


ادامه مطلب...

من فهمیدم اون "ناشناسِ بنز سوار" کی بود!
احتمالاً به‌زودی این جملات هم شنیده می‌شود:

* «رئیس‌جمهور نباید رنگ چشمش با رنگ انتخابی فتنه‌گران یکی باشد.»
* به کسی رأی بدهید که اولِ اسمش سعید جلیلی باشد.
* کاندیدا باید دکتر باشد. جوان باشد. مثل هلو باشد. طوری که رئیس‌جمهور قبلی هوس خوردن او را داشته باشد.
* به کسی رأی بدهید که مو و ریشش جوگندمی باشد و با کاترین اشتون مذاکرات هسته‌ای نموده باشد.
* من نمی‌دانم شورای نگهبان چه‌کار می‌کند؟ یعنی چی که دشمنان باید تأیید صلاحیت شوند؟ مگر مملکت چند رئیس‌جمهور می‌خواهد؟ اصلح بر وزن افعل یعنی صالح‌ترین، چهار، پنج نفر که با هم اصلح نمی‌شوند؟ اصلح گفته‌اند نه صلحا! آن‌که بهتر است تأیید کنند. مردم هم رأی می‌دهند.
* بنده توی هوا، روی آب، زیر آب، روی زمین، زیر زمین و حتی در میان کسانی که نصفشان توی زمین و نصفشان روی زمین است، کسی را بهتر از (...) نمی‌شناسم. حالا دیگر ...

ادامه مطلب...

ساخت فیلم انتخاباتی هاشمی توسط برنده اسکار
فرهادی اظهار داشت :  این پیشنهاد به من داده شد، احساس کردم برای خروج کشورم از بحران و مشکلاتی که برای هموطنانم بوجود آمده، باید این کار را انجام بدهم. امیدوارم مردم کشورم به کسی رای بدهند که آبرویش را در سن 79 سالگی گذاشته تا خدمتی به کشور و مردم کند.
 
«اصغر فرهادی» برنده جایزه اسکار و خرس نقره‌ای جشنواره برلین است و در حال حاضر فیلم جدیدش با عنوان «گذشته» در بخش اصلی جشنواره فیلم کن با فیلمسازان نامدار جهان رقابت می‌کند.

ادامه مطلب...

علت طولانی شدن و زمان بر شدن ساخت پالایشگاه شاهرود از زبان مدیر عامل این شرکت
نصیر بهزاد ،عدم صداقت برخی از مسئولین در عمل به وعده هایشان را یکی از عوامل ذکر کرد و اظهار   داشت ما یکسال است که مهمان مردم شریف شاهرود هستیم و در ابتدا مسئولین قول همکاری در خصوص اعطاء مجوزهای لازم را به ما دادند ولی متاسفانه بعد از گذشت یکسال حتی یکی از وعده های آنها به طور کامل محقق نشده است و ما همچنان اندر خم یک کوچه ایم .
ایشان در  قسمت دیگری از سخنانش به توقف ساخت پروژه از سوی مسئول جهاد کشاورزی شهرستان  شاهرود...

ادامه مطلب...

هاشمی: شناخت کافی از مشکلات دارم
آیت ا... رفسنجانی افزود: افراد یا جریان‌هایی كه به دلیل مطامع چند روزه حزبی یا جناحی خود، با توسل به دروغ، تحریف و تهمت درصدد اثبات خود و نفی دیگران هستند خواسته یا ناخواسته به انقلاب اسلامی و تاریخ مشعشع آن ظلم می‌كنند.

ادامه مطلب...

دکتر جلالی وزیر معزول بهداشت را به عنوان مشاور خود منصوب نمودسرکار خانم دکتر مرضیه وحید دستجردی


ضمن آرزوی سلامتی و توفیق روزافزون، با عنایت به صلاحیت علمی، تجربه، تخصص و تعهد شما به موجب این حکم سرکار عالی را به عنوان مشاور رئیس...

ادامه مطلب...

تحلیل اندیشکده آمریکایی بروکینگز درمورد هاشمی رفسنجانی و جلیلیاما جلیلی همچنین مسئولیت امضای قراردادی در مورد یک گام اعتمادسازی غربی در سال ۲۰۰۹ را بر عهده داشت، که فوراً توسط تهران انکار شد. او از اعتراض‌های متعاقب این ماجرا در میان محافظه‌کاران، صدمه‌ای ندید، و این قولی بود که آیت الله خامنه‌ای، که جلیلی دفترش را به مدت چهار سال اداره کرده بود، به وی داده بود. به نظر می‌رسد که در میان تمامی گزینه‌های ریاست جمهوری این دوره، یک جوّ انتصابی به نفع جلیلی خواهد بود، و هم‌اکنون نیز صحبت‌هایی در میان دیگر محافظه‌کاران در مورد کناره‌گیری به منظور تقویت رقابت برای او به گوش می‌رسد.

ادامه مطلب...

افرادی که میگویند هاشمی فتنه گر است این مطلب را بخوانند مگر می‌شود بگویند فردی که در ریاست مجمع تشخیص مصلحت قرار دارد، فتنه‌گر است؛ یعنی فتنه گران مصلحت مملکت را بررسی می‌کنند؟ آیا آدم‌هایی که به چنین مباحثی دامن ‌می‌زنند، ولایتمدارند؟
مردم بر اساس جریان‌سازی‌های کاذب تصمیم نمی‌گیرند
یک نماینده اصولگرای مجلس از تنظیم نامه‌ای در مجلس با محتوای منتسب کردن آیت‌الله هاشمی به جریان فتنه خبر داد و بیان کرد: برخی اعضای جبهه پایداری مشغول این کار هستند./


ادامه مطلب...

واکنش به انتشار عکس هاشمی رفسنجانی در فیسبوک آلن ایر
انتشار عکس هاشمی رفسنجانی در صفحه فیسبوک سخنگوی وزارت امور خارجه آمریکا که در ذیل آن نوشته شده میزان رای ملت است ...

ادامه مطلب...

رئیس جمهور ارزشی یعنی چه؟رهبر معظم انقلاب در دیدار دست اندر کاران انتخابات ارزشی بودن را یکی از ویژگی های رئیس جمهور اصلح دانستند. به همین نگاهی انداخته ایم به ارزش ها و ارزشی بودن از دیدگاه ایشان و به آنچه که در ادامه مطالعه خواهید نمود رسیدیم.
برچسب ها : ایران , رییس جمهور , انتخابات , كاندید اصلح , رهبر ,


ادامه مطلب...

دریده شدن یوز پلنگ در توران شاهرود
زیر گلوی این یوزپلنگ چند سوراخ که احتمالاً مربوط به گازگرفتگی حیوانات دیگر است دیده شده و در جمجمه این حیوان نیز شکستگی‌هایی یافت شده است. البته اولین گزارش‌ها درباره لاشه دلالت بر حمله سگ‌های گله داشت اما با توجه به شواهد، این شک نیز وجود دارد که دیگر حیوانات وحشی مانند گرگ و پلنگ به این یوز حمله کرده باشد
گفتنی است مجموعه حفاظتی توران  در نزدیکی شهر شاهرود واقع شده است. این مجموعه شامل پارک ملی، زخیره‌گاه زیست‌کره و منطقه حفاظت شده توران است که جمعا با وسعتی در حدود 1.5 میلیون هکتار، یکی از بزرگترین و مهمترین مناطق تحت مدیریت سازمان حفاظت محیط زیست است.

این منطقه، زیستگاه دو گونه مهم پستانداران در معرض انقراض ایرانی شامل یوزپلنگ آسیایی و گورخر ایرانی است.


ادامه مطلب...

انتشار نخستین "شب نامه ها " علیه هاشمی
هنوز‌ هاشمی‌ رفسنجانی در انتخابات ثبت‌نام نکرده بود که در شام‌گاه جمعه، نخستین  شبنامه  علیه وی در شهر ...

ادامه مطلب...

[ 1 ]  [ 2 ]  [ 3 ] 
<