WebYar

src='http://parstools.com/events
» استقبال سرد خبرنگاران ازجشنشان! ( شنبه 17 اسفند 1392 )
» قدردانی و سپاسگزاری از آقای محمدعلی اینانلو ( چهارشنبه 16 بهمن 1392 )
» شهردار شاهرود 4 کارمند شهرداری را بعلت فساد مالی از کار برکنار کرد ( چهارشنبه 9 بهمن 1392 )
» سایت شباب کانون بسیج هنرمندان شاهرود رتبه دوم کشور را کسب کرد ( چهارشنبه 9 بهمن 1392 )
» دکتر جلالی : شاهرود بهترین منطقه برای انتقال پایتخت می باشد ( یکشنبه 6 بهمن 1392 )
» تصاویری زیبا و دیدنی از نماد استان جدید ( یکشنبه 6 بهمن 1392 )
» تجمع و اعتراض لابی ها و گروههای فشار مرکز استان به سخنان دکتر جلالی ( پنجشنبه 3 بهمن 1392 )
» دکتر جلالی در برنامه شب آفتابی از تشکیل استان شاهوار دفاع کرد ( پنجشنبه 3 بهمن 1392 )
» مطلب ثابت-- ما زنده به آنیم که آرام نگیریم/موجیم که آسودگی ما عدم ماست ( جمعه 27 دی 1392 )
» جشن میگیریم با هم چهل سالگی دانشگاه شاهرود را!! ( پنجشنبه 26 دی 1392 )
» دیدار بزرگان ومعتمدین شاهرود با آیت الله اشرفی ( یکشنبه 22 دی 1392 )
» مردم شریف بسطام، از ماست که بر ماست......... ( پنجشنبه 19 دی 1392 )
» صرفا جهت اطلاع استاندار! ( شنبه 7 دی 1392 )
» پایتخت، از شرق به استان شاهوار محدود می شود ( پنجشنبه 5 دی 1392 )
» سرنوشت نامعلوم ورزشگاه 15 هزار نفری شاهرود ( سه شنبه 3 دی 1392 )

نقدی بر جشن میلیاردی دولت و عکس های دختران دولتیجشن تقدیر از دست اندرکاران سفرهای کشور بالاخره با تمام حواشی‌ای که در یک ماه اخیر به راه انداخت در استادیوم ۱۰۰ هزار نفری آزادی برگزار شد، اما برپایی این جشن چه خروجی‌ای داشت و اگر برگزار نمی‌شد چه خلأیی در امور کشور به وجود می‌آمد؟

ادامه مطلب...

توجه جدی مسئولان به برنامه‏ریزی اصولی برای جلب مشارکت زنانعضو هیئت علمی دانشگاه پیام نور شاهرود برای کاستن این آسیب‏ها به ارائه چند راهکار پرداخت که از جمله توجه جدی مسئولان به برنامه‏ریزی اصولی برای جلب مشارکت زنان در عرصه‏های مختلف سیاسی، فرهنگی و دینی از مهم‏ترین آنهاست.


ادامه مطلب...

شاهرود، ایستگاه آخر بازرس قلابی اخاذبارزس قلابی که مدعی داشتن مدرک دکتری و استادیاری از دو دانشگاه معتبر کشور بود و از رییس چند قطار اخاذی می کرد از سوی ماموران پلیس راه آهن شمالشرق در شاهرود شناسایی و دستگیر شد.


ادامه مطلب...

راه‌اندازی قطار پرسرعت خط شاهرود - تهران 

این قطار مسافت تهران – شاهرود را طی 4 ساعت و 20 دقیقه طی می‌کند و با ظرفیت 540 نفر همه روزه راس ساعت 7:45 صبح از تهران و ساعت 14:45 دقیقه از شاهرود حرکت می‌کند.
برچسب ها : شاهرود , راه آهن , تهران , شمالشرق , سمنان , شاهوار ,


ادامه مطلب...

اجرای جاده جنگل ابر در ابهاماین جنگل دارای اهمیت جهانی و مورد توجه جهانیان بویژه متخصصان علوم جنگل و محیط‌زیست است.
در دور دوم سفر هیات دولت به استان سمنان در اردیبهشت 88 مصوب شد که به غیر از جاده های موجود ،جاده دسترسی که شاهرود را به استان گلستان وصل می کند در این جاده احداث شود.
بعد این مصوبه ابتدا معاون طبیعی سازمان محیط زیست از جمله معاونانی بود که ساخت و احداث جاده در جنگل ابر را غیرقانونی اعلام کرد و جنگل ابر را از مناطق دارای شرایط خاص برشمرد.
آقای فاضل تخریب این جنگل با هدف احداث جاده از علی آباد به شاهرود را منتفی اعلام کرد و از امضای دستورالعملی مبنی بر توسعه مناطق حفاظت شده ای که شرایط خاص طبیعی دارند، توسط ریاست سازمان محیط زیست خبر داد


ادامه مطلب...

ثبت نام کاندیداهای شورای شهر آغاز شدبه گزارش مرآت بندرآبادی با بیان اینکه مقدمات ثبت نام و برگزاری چهارمین دوره انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستاها آماده است گفت : ثبت نام از داوطلبین تا اول اردیبهشت به مدت هفت روز ادامه دارد .

وی با اشاره به نامگذاری سال 92به نام" حماسه سیاسی و حماسه اقتصادی" گفت: حضور پرشور و آگاهانه مردم در انتخابات امسال مصداق واقعی خلق حماسه سیاسی است .متن اگهی به شرح ذیل می باشد


ادامه مطلب...

مسئولین كمیته های ستاد انتخابات شهرستان شاهرود منصوب شدندبه گزارش روابط عمومی فرمانداری طی حکم جداگانه ای از سوی مهدی بندرآبادی معاون استاندارو فرماندار شهرستان شاهرود آقای مرتضی معتمد به عنوان رئیس ستاد چهارمین دوره انتخابات شوراهای اسلامی شهر ورستاشهرستان ویازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری منصوب گردید.

ادامه مطلب...

اعضای هیئت اجرایی انتخابات شورای اسلامی شهرستان شاهرود تعیین شدندبه گزارش کمیته اطلاع رسانی وتبلیغات ستادانتخابات جلسه معتمدین شهرستان شاهرود جهت تشکیل هیئت اجرایی چهارمین دوره انتخابات شوراهای اسلامی شهر در حوزه انتخابیه این شهرستان روزشنبه درسالن اجتماعات فرمانداری برگزارگردید.

ادامه مطلب...

استان شاهوار حق مسلم ماستهمشهریان عزیز- شاهواریان گرامی

با توجه به سفر هیإت دولت به استان سمنان و شاهرود در روز مورخ 22/01/1392 به احتمال قریب به نزدیک آرزوی دیرینه مردم بسطام و بیارجمند محقق شده به این دو شهر به شهرستان ارتقا یابند.

لذا فردا باید همه باهم و با صدایی رسا تر از قبل شعار

شاهرود استان باید گردد

و

استان شاهوار حق مسلم ماست را سردهیم.

وعده دیدار ما فردا همزمان با سفر ریاست محترم جمهوری به خطه شاهوار

منتظر حضور سبزتان هستیم
برچسب ها : احمدی نژاد , هیات دولت , سفرهای استانی , شاهرود , شاهوار , بسطام , سمنان ,


ادامه مطلب...

سفر نامزد یازدهمین دوره ریاست جمهوری به استان سمنانمنوچهر متکی در اولین روز از سفر خود به استان سمنان با امام جمعه، اقشار مختلف مردم،

نمایندگان احزاب و دانشجویان دیدار کرد....


ادامه مطلب...

چرا چنین می شود؟؟؟؟؟پل معلم سمنان

پل سرچشمه شاهرود

به ادامه مطلب توجه کنید:
برچسب ها : شاهرود , پل سرچشمه , پل معلم , سمنان , عدالت , برابری , ایران ,


ادامه مطلب...

بسم الله الرحمن الرحیمپیام حضرت اما خمینی (ره) به مناسبت 12 فروریدین- روز جمهوری اسلامی ایران:

 

قابل توجه مسئولین کشور عزیزمان که عدالت را به یغما برده اند و از آرمان های انقلاب خبری نیست.

 

 

وَ نُرید انً نَمُنَّ عَلَی الَّذینَ اسًتُضًعِفُوا فِی الًارًضِ وَ نَجًعَلَهُمُ الًوارِثینَ- صَدَقَ الله العلیُ الًعَظیمً.

من به ملت بزرگ ایران که در طول تاریخ شاهنشاهی، که با استکبار خود آنان را خفیف شمردند و بر آنان کردند آنچه کردند، صمیمانه تبریک می گویم. خداوند تعالی بر ما منت نهاد و رژیم استکبار  را با دست توانای خود که قدرت مستضعفین است در هم پیچید و ملت عظیم ما را ائمه و پیشوای ملت های مستضعف نمود، و با برقراری جمهوری اسلامی، وراثت حقه را بدانان ارزانی داشت. من در این روز مبارک، روز امامت امت و روز فتح و ظفر ملت، جمهوری اسلامی ایران را اعلام می کنم. به دنیا اعلام می کنم که در تاریخ ایران چنین رفراندمی سابقه ندارد، که سرتاسر مملکت با شوق و شعف و عشق و علاقه به صندوق ها هجوم آورده و رأی مثبت خود را درآن ریخته و رژیم طاغوتی را برای همیشه در زباله دان تاریخ دفن کنند.


ادامه مطلب...

انتخابات برنامه‌محور بداخلاقی‌های سیاسی را محو می‌کندرئیس فراکسیون اصولگریان رهروان ولایت با اشاره به نقش احزاب در انتخابات سال ۹۲ گفت:سال آینده باید به سمت انتخابات برنامه‌‌محور پیش رویم.

ادامه مطلب...

از کویر تا جنگل در قاره کوچکشهرستان شاهرود در ۳۹۰ کیلومتری شمال شرق تهران با ۴۳ هزار و ۸۰۰ کیلومتر مربع وسعت، ۱۴۰۰ متر ارتفاع از سطح دریا و با اقلیم‌های متفاوت جغرافیایی، بزرگ‌ترین پناهگاه‌های حیات وحش و مناطق حفاظت شده را در خود جای داده است و با احتساب مناطق شکار ممنوع موجود به قاره کوچک مشهور است.

ادامه مطلب...

کشور نیازمند حماسه سازیرهبر معظم انقلاب با نامگذاری سال 92 به عنوان سال « حماسه سیاسی وحماسه اقتصادی »، چشم‌انداز سال جدید را امیدوارانه و همراه با حضور جهادی ملت ایران در عرصه‌های سیاسی و اقتصادی توصیف کردند .
برچسب ها : حماسه سیاسی , حماسه اقتصادی ,


ادامه مطلب...

[ 1 ]  [ 2 ] 
<