تبلیغات
شاهوار نت....................رسانه مستقل شاهرودیها

WebYar

src='http://parstools.com/events
» استقبال سرد خبرنگاران ازجشنشان! ( شنبه 17 اسفند 1392 )
» قدردانی و سپاسگزاری از آقای محمدعلی اینانلو ( چهارشنبه 16 بهمن 1392 )
» شهردار شاهرود 4 کارمند شهرداری را بعلت فساد مالی از کار برکنار کرد ( چهارشنبه 9 بهمن 1392 )
» سایت شباب کانون بسیج هنرمندان شاهرود رتبه دوم کشور را کسب کرد ( چهارشنبه 9 بهمن 1392 )
» دکتر جلالی : شاهرود بهترین منطقه برای انتقال پایتخت می باشد ( یکشنبه 6 بهمن 1392 )
» تصاویری زیبا و دیدنی از نماد استان جدید ( یکشنبه 6 بهمن 1392 )
» تجمع و اعتراض لابی ها و گروههای فشار مرکز استان به سخنان دکتر جلالی ( پنجشنبه 3 بهمن 1392 )
» دکتر جلالی در برنامه شب آفتابی از تشکیل استان شاهوار دفاع کرد ( پنجشنبه 3 بهمن 1392 )
» مطلب ثابت-- ما زنده به آنیم که آرام نگیریم/موجیم که آسودگی ما عدم ماست ( جمعه 27 دی 1392 )
» جشن میگیریم با هم چهل سالگی دانشگاه شاهرود را!! ( پنجشنبه 26 دی 1392 )
» دیدار بزرگان ومعتمدین شاهرود با آیت الله اشرفی ( یکشنبه 22 دی 1392 )
» مردم شریف بسطام، از ماست که بر ماست......... ( پنجشنبه 19 دی 1392 )
» صرفا جهت اطلاع استاندار! ( شنبه 7 دی 1392 )
» پایتخت، از شرق به استان شاهوار محدود می شود ( پنجشنبه 5 دی 1392 )
» سرنوشت نامعلوم ورزشگاه 15 هزار نفری شاهرود ( سه شنبه 3 دی 1392 )

همزمان با نارضایتی شدید مردم شاهرود از انتخاب میرفانی بعنوان شهردار ،رنجنامه دکتر جلالی به رئیس شورای شهرامروز و با انتشار خبر رسیدن رنجنامه ­ای از سوی کاظم جلالی به رمضانعلی باقری این سوالات بار دیگر ذهن افکار عمومی را به خود مشغول کرده است. و حال سوال اینجاست، ریاست شورای شهر شاهرود که سالها داعیه تقوای الهی، صداقت و شفافیت را دارند آیا حاضر هستند با انتشار این رنجنامه قدمی کوچک در راه شفاف سازی امور بردارند یا خیر؟رنجنامه چهار صفحه­ای دکتر کاظم جلالی به رئیس شورای شهر شاهرود چه بود؟

به گزارش منابع مطلع در انتهای مراسم رونمایی خشت نلسون ماندلا که در محل ساختمان مشروطه مجلس شورای اسلامی برگزار می­شد، نامه­ ای در چهار صفحه از سوی دکتر کاظم جلالی،رئیس مرکز پژوهشهای مجلس شورای اسلامی و نماینده مردم شاهرود و میامی به رمضانعلی باقری، رئیس شورای اسلامی شهر داده شده است. شنیده­ ها حاکی از آن است که در این نامه مسائلی مربوط به شورای شهر دوره چهارم به صورت رنجنامه­ نوشته شده است.

مباحث مربوط به نحوه انتخاب میرفانی بعنوان شهردار منتخب شورای شهر چهارم شاهرود، مدتی است که مورد توجه گروه­های مختلفی از شهروندان و مسئولان شاهرود قرار گرفته است. پیش از این در شماره 118 هفته­ نامه ظفر، مطلبی به قلم سعید ایمانی، سردبیر آن نشریه منتشر شده بود که نویسنده مطلب در آن سوال­های متعددی را از رئیس شورای شهر مطرح کرده بود. سوالاتی متفاوت از چرایی تفاهم میان رمضانعلی باقری و میرفانی برای پذیرفتن سمت شهرداری توسط میرفانی، چگونگی قرائت توصیه نامه یکی از بزرگان شهر در حمایت از شهرداری میرفانی و از همه مهم­تر صحبت­هایی مبنی بر تلاش شورای شهر برای تعیین شهردار از داخل شورای شهر و در نتیجه حضور علی باقری، اولین عضو علی البدل در ترکیب نهایی شورای شهر.

اعضای هئیت رئیسه شورای شهر شاهرود در نخستین قدم؛ جلسه خبری با حضور خبرنگاران در محل شورای شهر برگزار کردند. جلسه­ ای که بیش از همه حول محور انتخاب شهردار شاهرود و حواشی آن بودو مورد اعتراض اکثریت خبرنگاران حاضر در آن جلسه قرار گرفت. در تمام روزهای گذشته از انتخاب شهردار، اعضای شورای شهر و رئیس شورا در گوشه و کنار به بیان صحبت­هایی پرداخته­ اند؛ صحبت­هایی که پیش از همه یادآور استراتژی فرار به جلو بوده است. در واقع به نظر می­رسد حواشی انتخاب شهردار جدید شاهرود این روزها تبدیل به علامت سوال بزرگی برای شهروندان و افکار عمومی شاهرود شده است و این در حالی است که تا کنون جز چند فرافکنی و اظهارنظر، واکنشی از سوی اعضای شورای شهر دیده نشده است.

امروز و با انتشار خبر رسیدن رنجنامه ­ای از سوی کاظم جلالی به رمضانعلی باقری این سوالات بار دیگر ذهن افکار عمومی را به خود مشغول کرده است. و حال سوال اینجاست، ریاست شورای شهر شاهرود که سالها داعیه تقوای الهی، صداقت و شفافیت را دارند آیا حاضر هستند با انتشار این رنجنامه قدمی کوچک در راه شفاف سازی امور بردارند یا خیر؟

منبع : پارسیا نیوز

ادامه مطلب...

<