WebYar

src='http://parstools.com/events
» استقبال سرد خبرنگاران ازجشنشان! ( شنبه 17 اسفند 1392 )
» قدردانی و سپاسگزاری از آقای محمدعلی اینانلو ( چهارشنبه 16 بهمن 1392 )
» شهردار شاهرود 4 کارمند شهرداری را بعلت فساد مالی از کار برکنار کرد ( چهارشنبه 9 بهمن 1392 )
» سایت شباب کانون بسیج هنرمندان شاهرود رتبه دوم کشور را کسب کرد ( چهارشنبه 9 بهمن 1392 )
» دکتر جلالی : شاهرود بهترین منطقه برای انتقال پایتخت می باشد ( یکشنبه 6 بهمن 1392 )
» تصاویری زیبا و دیدنی از نماد استان جدید ( یکشنبه 6 بهمن 1392 )
» تجمع و اعتراض لابی ها و گروههای فشار مرکز استان به سخنان دکتر جلالی ( پنجشنبه 3 بهمن 1392 )
» دکتر جلالی در برنامه شب آفتابی از تشکیل استان شاهوار دفاع کرد ( پنجشنبه 3 بهمن 1392 )
» مطلب ثابت-- ما زنده به آنیم که آرام نگیریم/موجیم که آسودگی ما عدم ماست ( جمعه 27 دی 1392 )
» جشن میگیریم با هم چهل سالگی دانشگاه شاهرود را!! ( پنجشنبه 26 دی 1392 )
» دیدار بزرگان ومعتمدین شاهرود با آیت الله اشرفی ( یکشنبه 22 دی 1392 )
» مردم شریف بسطام، از ماست که بر ماست......... ( پنجشنبه 19 دی 1392 )
» صرفا جهت اطلاع استاندار! ( شنبه 7 دی 1392 )
» پایتخت، از شرق به استان شاهوار محدود می شود ( پنجشنبه 5 دی 1392 )
» سرنوشت نامعلوم ورزشگاه 15 هزار نفری شاهرود ( سه شنبه 3 دی 1392 )

16 مدیر جدید در استان سمنان معرفی شدندهمچنین مجتبی هروی به عنوان سرپرست سازمان همیاری دهیاری‏ها و شهرداری‏های استان سمنان، کمال طاهریان به عنوان مدیرکل امور روستایی استانداری سمنان، عیسی فاضلی به عنوان مشاور حقوقی استاندار سمنان و مهدی صحرایی به عنوان بخشدار مرکزی گرمسار معرفی شدند.


به گزارش خبرگزاری فارس از سمنان، دبیر شورای اطلاع‏رسانی استان سمنان ظهر امروز در جمع مدیران دستگاه‏های اجرایی و نهادهای دولتی استان که در نشست شورای اداری این استان در سالن یادگار امام استانداری سمنان حضور یافته بودند، اسامی مدیران جدید سمنان را قرائت و آنها را به سایر مسئولان معرفی کرد.

ایرج کارخائی در ادامه برای همه مسئولان استان سمنان، توفیق خدمت‏گزاری به مردم استان و پیشبرد اهداف دولت دهم را از حضرت حق خواستار شد.

بر اساس گزارش فارس؛ در روزهای اخیر حجت‏الاسلام عبدالله واحدی به عنوان مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان سمنان، منوچهر رحمانی به عنوان مدیرکل راه و ترابری استان سمنان و حسن آذرم به عنوان مدیرکل تامین اجتماعی این استان منصوب شده‏اند.

همچنین مجتبی هروی به عنوان سرپرست سازمان همیاری دهیاری‏ها و شهرداری‏های استان سمنان، کمال طاهریان به عنوان مدیرکل امور روستایی استانداری سمنان، عیسی فاضلی به عنوان مشاور حقوقی استاندار سمنان و مهدی صحرایی به عنوان بخشدار مرکزی گرمسار معرفی شدند.

بانک‏‌های استان سمنان نیز شاهد تغییر و تحولات اساسی بودند و شاید این جابه‏جایی‏ها بتواند گره مشکلات اساسی در زمینه سرمایه‏گذاری و تامین نقدینگی واحدهای صنعتی و معدنی در استان سمنان را با نظر مساعد مدیران بانکی بگشاید.

بر پایه این گزارش؛ اصغر ترحمی به عنوان مدیر امور شعب بانک مسکن استان سمنان، غلام‏رضا اسکندری به عنوان مدیر امور شعب بانک سپه استان سمنان، مجید قدیری به عنوان مدیر امور شعب بانک ملت استان سمنان، محمدرضا حاتمی به عنوان مدیر امور شعب بانک کشاورزی استان سمنان، حسین رخ‏زاده به عنوان مدیر امور شعب بانک رفاه کارگران استان سمنان و ولی‏زاده به عنوان مدیر امور شعب بانک صنعت و معدن استان سمنان معرفی شدند.

فرمانداریهای استان سمنان نیز اخیراً شاهد تغییر و تحولاتی بود و بر همین اساس، محمدرضا قنبری به عنوان فرماندار مهدیشهر و احمد قاضی به عنوان فرماندار میامی منصوب و معرفی شدند.

حمیدرضا محمدیان نیز به عنوان سرپرست فرمانداری گرمسار معرفی شده است که استاندار سمنان تلویحاً وی را فرماندار آتی این شهرستان دانست.برچسب ها : انتصابات , مدیر , رئیس , شاهرود , استان سمنان , تخول , تغییارت زیربنایی ,


ادامه مطلب...

<