WebYar

src='http://parstools.com/events
» استقبال سرد خبرنگاران ازجشنشان! ( شنبه 17 اسفند 1392 )
» قدردانی و سپاسگزاری از آقای محمدعلی اینانلو ( چهارشنبه 16 بهمن 1392 )
» شهردار شاهرود 4 کارمند شهرداری را بعلت فساد مالی از کار برکنار کرد ( چهارشنبه 9 بهمن 1392 )
» سایت شباب کانون بسیج هنرمندان شاهرود رتبه دوم کشور را کسب کرد ( چهارشنبه 9 بهمن 1392 )
» دکتر جلالی : شاهرود بهترین منطقه برای انتقال پایتخت می باشد ( یکشنبه 6 بهمن 1392 )
» تصاویری زیبا و دیدنی از نماد استان جدید ( یکشنبه 6 بهمن 1392 )
» تجمع و اعتراض لابی ها و گروههای فشار مرکز استان به سخنان دکتر جلالی ( پنجشنبه 3 بهمن 1392 )
» دکتر جلالی در برنامه شب آفتابی از تشکیل استان شاهوار دفاع کرد ( پنجشنبه 3 بهمن 1392 )
» مطلب ثابت-- ما زنده به آنیم که آرام نگیریم/موجیم که آسودگی ما عدم ماست ( جمعه 27 دی 1392 )
» جشن میگیریم با هم چهل سالگی دانشگاه شاهرود را!! ( پنجشنبه 26 دی 1392 )
» دیدار بزرگان ومعتمدین شاهرود با آیت الله اشرفی ( یکشنبه 22 دی 1392 )
» مردم شریف بسطام، از ماست که بر ماست......... ( پنجشنبه 19 دی 1392 )
» صرفا جهت اطلاع استاندار! ( شنبه 7 دی 1392 )
» پایتخت، از شرق به استان شاهوار محدود می شود ( پنجشنبه 5 دی 1392 )
» سرنوشت نامعلوم ورزشگاه 15 هزار نفری شاهرود ( سه شنبه 3 دی 1392 )

ضرورت احداث پل هوایی در برخی خیابان های شاهرودچرا در شهری که نیاز به پل عابر پیاده به شدت احساس می شود و عدم احداث آن ممکن است خطرات جانی به همراه داشته باشد، نباید یک پل عابر پیاده ساده نصب شود ولی در شهر سمنان تعداد پل ها آن هم از نوع مکانیزه اش بیش از مقدار نیاز واقعیشان باشد.


استاد در حالی که وقت استراحت به دانشجویان خود داده بود شروع به تعریف خاطره ای از دوران تدریس خود نمود: روزی باران شدیدی همراه با طوفان در حال باریدن بود، یکی از دانشجویان دانشکده فنی و حرفه ای کنار میدان هفت تیر که به علت وزش باد قادر نبود به خوبی راه برود، در حال عبور از خیابان بود، با یکی از خودروهایی که با سرعت در حال عبور بود تصادف وحشتناکی کرد، دختر جوان که غیر بومی هم بود فوت کرد و خاطره این اتفاق تلخ هیچوقت از ذهن من به عنوان استاد آن خانم پاک نخواهد شد........

این حداثه دلخراش، سال ها قبل باید مسئولین امر را به احداث حداقل یک پل عابر پیاده ساده وا می داشت، در حالی که جان یکایک دانشجویان آن دانشکده در خطر است و به یمن احداث مسکن مهر و شهرک دانشگاه در آن منطقه، تردد سایر شهروندان نیز از آنجا صورت می گیرد و به علت وجود میدان در آنجا خودروها هنگام عبور از خیابان دید کافی ندارند تا عابرین پیاده را رویت کنند، و مقداری از سرعت خود بکاهند، عابرین نیز تا زمانی که خودرو به چند متری آنها نرسیده قادر به مشاهده خودرو نیستند، و اینجاست که ضرورت احداث پل هوایی حس می شود. آیا حفظ امنیت و جان دانشجویان کوچکترین ارزشی برای شما مسئولین به عنوان یک انسان ندارد؟ چند دانشجوی دیگر باید آنجا جان خود را از دست بدهند؟

میدان امام، به عنوان شلوغ ترین میدان شاهرود از نظر تعداد تردد خودرو و انسان، با وجود اینکه چندین افسر راهنمایی و رانندگی هستند و چراغ های راهنما نصب شده است ولی همیشه رفت و آمد خودرو ها و عابرین با مشکل روبروست، عابرین باید ثانیه های زیادی را پشت چراغ قرمز در انتظار بمانند تا بالاخره نوبت عبور آنها از خیابان فرا برسد و این در حالی است که ممکن است به علت شلوغی بیش از حد اولویت عبور باز هم به خودرو ها داده شود.......

خیابان امام، کانون جوانان بسیج یکی از پر رفت و آمد ترین مراکز در ساعات اوج شلوغی خیابان ها، یعنی عصرها؛ کودکان و جوانان زیادی در این ساعات به کانون رفت و آمد می کنند، عبور از خیابان برای آنها معضل بزرگی است....

پل عابر پیاده بلوار شهید نوروزی سمنان مكانیزه شد..

خبرگزاری فارس: شهردار ناحیه یك سمنان گفت: پل هوایی عابر پیاده بلوار شهید نوروزی سمنان به منظور تأمین رفاه حال شهروندان سمنانی مكانیزه شد.

افتتاح اولین پل رو گذر درون شهری در استان سمنان

به همت شهرداری سمنان و با بهره‌گیری از متخصصین استان اولین پل روگذر درون شهری در شهر سمنان به بهره‌برداری خواهد رسید.

 افتتاح ۲۳ پروژه شهرداری سمنان در دهه فجر

خراسانیان، بهره برداری از فاز اولین پارک ترافیکی در بوستان سیمرغ سمنان، دو نماز خانه در بوستان سیمرغ و هشت شهریور، دو مخزن ذخیره آب، آبنمای هرمی در بوستان هشت شهریور، ۱۴ خانه ورزش محله ای، طرح تولید انرژی نو از ضایعات میوه، سه پل هوایی عابر پیاده را از دیگر پروژه های افتتاحی در دهه فجر برشمرد.

در مباحث تئوریک ارزیابی عملکرد با مقایسه و بیان تفاوت ها امکان پذیر است..

چرا در شهری که نیاز به پل عابر پیاده به شدت احساس می شود و عدم احداث آن ممکن است خطرات جانی به همراه داشته باشد، نباید یک پل عابر پیاده ساده نصب شود ولی در شهر سمنان تعداد پل ها آن هم از نوع مکانیزه اش بیش از مقدار نیاز واقعیشان باشد.تفاوت این دو شهر در چیست؟ شاهرود مرکز استان نیست، درست ولی هم دارای جمعیت بیشتری است و هم دانشجویان زیادی را در خود جای داده است و نیز گردشگران بسیاری روزانه در حال آمد و شد در شاهرود می باشند. و مهمترین مسئله اینکه نیاز به احداث پل به عنوان یک ضرورت حیاتی مطرح است ضرورتی که سهل انگاری در آن به معنی بازی با جان انسان هاست. و حقیقت حکومت اسلامی را  با شعار عدالت زیر سوال می برد. و امروز کسانی که با احمال کاری های خود با سرنوشت انقلاب و نظام بازی می کنند، بدانند و آگاه باشند که در برابر امام(ره) و خون پاک شهدا باید پاسخگو باشند.

رعایت حال شهروندان و تسهیل در عبور و مرور آنها یکی از وظایف مهمی است که امروزه بر عهده شهردار هر شهر می باشد. و ما در این برهه از زمان از شهردار محترم و مسئولین استان پاسخی شفاف می خواهیم؛ که جان چند نفر از همشریان و هم استانی هایتان باید از بین برود تا شما به خود بیایید و کمی آنطرف تر را هم نگاه کنید.

جایگاه شاهرود در سند چشم انداز 20 ساله کجاست؟ آیا آیندگان از کسانی که امروز بر کرسی های قدرت شهرستان نشسته اند، به نیکی یاد خواهند کرد....

 برچسب ها : پل هوایی , عدالت , شاهرود , بی عدالتی , استان سمنان , شهر سمنان ,


ادامه مطلب...

<